Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /www/doc/www.woodcock.cz/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
O NÁS - woodcock

O nás

Nejprve jsem cestoval, potom pracoval v médiích, kde jsem, jak se říká vyhořel, tak jsem se rozhodl vyučit se uměleckým truhlářem. Hned po vyučení jsem založil značku Woodcock a od začátku mi šlo o recyklaci a udržitelný životní styl, něco jako slow furniture. Ze začátku jsem renovoval nábytek a vedle toho vyráběl nábytek z palet. Ty jsem ale brzy opustil, protože jsem objevil krásu použitého dřeva, se kterým pracuji dodnes.

Postupem času jsem uzrál k tomu, že bych byl rád, kdyby nábytek, který vyrobím, byl zcela recyklovaný. V tu dobu jsem už na některých projektech spolupracoval se scénografem Tomášem Zmrzlým. Naše spolupráce (i přátelství:) se ještě prohloubila a my jsme začali vyrábět recyklovaný, industriální nábytek. Recyklujeme nejen dřevo, ale také kovové a litinové části. 

V restaurátorském ateliéru klademe důraz na zachování původnosti nábytku se všemi jeho detaily a díly. Nábytek je po renovaci připraven k běžnému používání bez dalších investic.

Z truhlářské výroby nabízíme ručně vyráběný nábytek z použitého (recyklovaného) dřeva a  industriální, recyklovaný nábytek.

woodcock

Kontakt

Daniel Tůma – 739 036 924
Ateliér – budova bývalé Pragovky
Kolbenova 923/34a, Praha 9
tenwoodcock@seznam.cz

3 + 3 =