O mně

Nejprve jsem cestoval, potom pracoval v médiích, kde jsem, jak se říká vyhořel, tak jsem se rozhodl vyučit se uměleckým truhlářem. Hned po vyučení jsem založil značku Woodcock a od začátku mi šlo o recyklaci a udržitelný životní styl, něco jako slow furniture. Ze začátku jsem renovoval nábytek a vedle toho vyráběl nábytek z palet. Ty jsem ale brzy opustil, protože jsem objevil krásu použitého dřeva, se kterým pracuji dodnes.

Potom jsem vyrobil první stůl z jednoho kusu dřeva, když jsem náhodou objevil u kamaráda obrovskou starou dubovou fošnu, se kterou chtěl zatopit. V kamnech neskončila a stoly z kusu dřeva vyrábím dál.

Postupem času jsem uzrál k tomu, že bych byl rád, kdyby byl nábytek, který vyrobím, zcela recyklovaný. A tak jsem začal vyrábět ve spolupráci se scénografem Tomášem Zmrzlým industriální, recyklovaný nábytek

V restaurátorském ateliéru kladu důraz na zachování původnosti nábytku se všemi jeho detaily a díly. Nábytek je po renovaci připraven k běžnému používání bez dalších investic.

Z truhlářské výroby nabízím ručně vyráběný nábytek z použitého dřeva a stoly z jednoho kusu dřeva.

A nově nabízíme i industriální, recyklovaný nábytek.

woodcock

Kontakt

Daniel Tůma – 739 036 924
Ateliér – budova bývalé Pragovky
Kolbenova 923/34a, Praha 9
tenwoodcock@seznam.cz

9 + 4 =

Rolovat nahoru